Intelektuali vejos priežiūra rekordiniu greičiu

Naujasis „Viking“ „iMow“ MI 632 P – premium klasės vejos pjovimo robotas. Tai naujausias ir inovatyviausias „Viking“ gaminys. MI 632 P veikia patikimai, preciziškai ir saugiai. Robotas labai greitai ir tiksliai nupjauna žolę iki 4000 m2 plote, todėl juo lieka patenkinti net ir patys reikliausi klientai. Intelektuali technologija – ne vienintelis šio roboto pranašumas. Šis vejos pjovimo robotas iš visų rinkoje siūlomų panašių įrenginių išsiskiria rafinuotu dizainu, už kurį yra susišlavęs daugybę prestižinių apdovanojimų.

Ne tik skambus žodis

Gražus sodas gali būti ramybės oazė, laisvalaikio ir šeimos bei draugų susibūrimų vieta. „iMow“ tikslas – pasirūpinti, kad sodas nebebūtų darbo vieta. Savo brangaus laiko jums nebereikės aukoti vejai prižiūrėti: užteks tik patogiu pultu užprogramuoti robotą ir paleisti jį ant vejos.

 

Jei turite 1000 m2 sodą, MI 632 P darbuosis po tris valandas penkias dienas per savaitę. Robotą galima užprogramuoti taip, kad jis automatiškai pradėtų pjauti anksti ryte arba naktį – tada galėsite mėgautis rytine kava įsitaisę tiesiai nupjautoje vejoje. Dieną robotas bus įkrovimo stotelėje ir niekam netrukdys.

Toks pagalbininkas tapo realybe dėl itin didelės talpos baterijų, galingo variklio ir intelektualių „Viking“ technologijų. „Viking“ pasistengė, kad inovacijos teiktų kuo didesnės naudos, o nebūtų tik skambus žodis.

Laikas – pats brangiausias mūsų turtas. Tad su „iMow“ vejos priežiūrai sutaupytą laiką galėsite skirti šeimai, darbui arba tiesiog maloniam laisvalaikiui.

Paprasta valdyti

Robotą lengva užprogramuoti: kai suvesite duomenis ir ištempsite teritorijos perimetrą žyminčią vielą, optimalią vejos pjovimo programą pasiūlys pats robotas.

Norite pjauti žolę už nustatyto perimetro? Tiesiog pakeiskite roboto nustatymą ir nupjausite naują plotą. Tai atliksite keliais mygtukų paspaudimais. Roboto programinė įranga labai paprasta, be to, galima nusistatyti šio įrenginio valdymą ir lietuvių kalba. Ekranas specialiai pritaikytas naudoti lauke – tamsoje ar skaisčiai šviečiant saulei nustatymus matysite kuo puikiausiai.

Kad roboto veikimo nesutrikdytų jokie svetimi signalai, naudojama speciali kodavimo sistema. Baiminatės, kad jūsų robotą pavogs? Be reikalo. – Įdiegta apsaugos nuo vagių sistema pasirūpins, kad jūsų roboto nepasisavintų joks prašalaitis.

Apžėlusią teritoriją pavers dailia veja

„iMow“ pjauna preciziškai – nepalikdamas negražių nenupjautos žolės ruožų. Roboto aukštį galima nustatyti 15 skirtingų padėčių, tad veja gali būti nupjauta nuo 20 iki 60 mm. Pažangūs roboto jutikliai veikia kaip akys ir ausys – įrenginys apvažiuoja visas kliūtis, o pradėjus lyti pats grįžta į įkrovimo stotelę. Kai tik lyti nustoja, robotas vėl tęsia darbą nuo tos vietos, kur baigė.

Nuo kitų robotų „iMow“ skiriasi darbo greičiu ir elegancija. Jam problemų nesukelia net nelygus reljefas – robotas gali pjauti iki 35 laipsnių statumo kalnelius. Dėl naujos kompanijos „Stihl“ akumuliatorių technologijos pailgėjo veikimo laikas ir pagreitėjo įkrovimas. Vartotojas gali pats nustatyti „iMow“ akumuliatoriaus įkrovimo spartą ir pjovimo intervalus. Pavyzdžiui, galima užprogramuoti, kad naktį tausodamas energiją robotas krautųsi lėtai, o dirbdamas trumpais intervalais galėtų įsikrauti sparčiai.

Kompanija „Viking“ technologijas kuria paisydama gamtos apsaugos, todėl roboto energijos sąnaudos itin mažos, o dirba jis labai efektyviai. Todėl nekenkiant aplinkai pasiekiamas maksimalus rezultatas. Dar vienas didelis roboto pranašumas – tylus veikimas. Kol jis pjauna veją, kieme galite žaisti, valgyti ar tiesiog šnekučiuotis – robotas tam netrukdys.

Pjauna ir mulčiuoja

Kad žolė būtų nupjauta preciziškai ir švariai, užtikrina tvirti roboto 30 cm pločio peiliai. Skirtingai nei kitų gamintojų vejos pjovimo robotų, „iMow“ peilių dažnai keisti nereikia, nes jie pagaląsti iš abiejų pusių ir pjaudami žolę nuolat keičia judėjimo kryptį, todėl jų naudojimo trukmė ilgesnė. Peiliams pakeisti nereikia jokios papildomos įrangos. Naują peilį tiesiog įstatysite į jam skirtą vietą ir suktelėję užfiksuosite jo padėtį.

„Viking“ ištobulino ir ilgai kurtą žolės mulčiavimo technologiją. Iki milimetro ilgio gabaliukų susmulkinta žolė tampa natūralia ir ekonomiška vejos trąša. Nuolat tręšiama veja sustiprėja ir atrodo gražiau. Tą puikiai pavyksta padaryti ir su „iMow“. Be to, šis robotas susmulkina žolę iki mažiausių gabalėlių, kurie suyra labai greitai ir vejos savininkui nesukelia nepatogumų.

Patikima apsauga

Kuriant vejos pjovimo robotą, labai rūpintasi įrenginio saugumu. Kai robotas pasiekia kliūtį, peiliai automatiškai išsijungia. Ergonomiška roboto rankena sumodeliuota taip, kad laikydamas už jos įrenginį žmogus nesusižalotų roboto peiliais.

„Viking“ specialistai, kurdami „iMow“ MI 632 P, laikėsi pačių griežčiausių saugumo standartų. Robote įdiegta sistema anti-theft protection užtikrina geriausią apsaugą nuo vagysčių. Paprasti robotai turi pin kodus, o „iMow“ kūrėjai pasirūpino, kad robotą būtų galima įkrauti tik jo krovimosi stotelėje, tad vagims nėra reikalo imti svetimo roboto, nes kita stotele jo tiesiog neįkrausi.

Pakonsultuos ir nustatys gedimus

MI 632 P galima įsigyti tik specializuotose „Viking“ parduotuvėse. Renkantis įrenginį visą būtiną informaciją pateiks išmanantys pardavėjai. Jie pakonsultuos ir dėl vejos priežiūros bei suteiks operatyvių specializuotų įrangos priežiūros paslaugų.

Pagrindinės „Viking“ vertybės – aukščiausia kokybė, patikimumas ir ilgaamžiškumas. Jas padeda įgyvendinti ir atidus asmeninis aptarnavimas. Visi „Viking“ pardavėjai aprūpinti specializuota diagnostikos įranga, kuria tiksliai ir operatyviai gali nustatyti „iMow“ gedimus.

Kai įsigysite „iMow“, pas jus atvyks specialistai, kurie pažymės teritoriją ir parengs programinę roboto įrangą naudoti. Jums teliks mėgautis gražia veja.

Manote, kad „iMow“ jūsų sodui netinka? Apsilankykite virtualioje sodo planavimo svetainėje www.viking-imow-planer.com. Čia galėsite susikurti savo sodo modelį ir patys nuspręsti, ar toks įrenginys jums tinka.

Pagrindiniai MI 632 P techniniai duomenys

Idealus vejos plotas
2000 m²
Didžiausias galimas vejos plotas
Iki 4000 m²
Akumuliatoriaus talpa
194 Wh
Akumuliatoriaus tipas
„Stihl“ ličio jonų akumuliatorius
Pjovimo sistema
Pjovimas su mulčiavimu
Peilio plotis
30 cm
Svoris su akumuliatoriumi
12,4 kg